O blogu

Blog Bigfinance vás provádí světem finančních technologií a osobních financí od roku 2019. Vše se snažím psát srozumitelně, aby články byli přístupné i naprostým laikům. O téma investic a osobních financí se zajímám již dlouho. Při psaní každého článku strávím několik hodin nebo dní průzkumem daného tématu, abych vám přinesl pouze ty nejrelevantnější a nejužitečnější informace.

Proč tento blog existuje?

Blog vznikl kvůli vám – čtenářům. Píšu o věcech, které mě samotného baví a kterým rozumím. V každém článku se snažím vám co nejvíce pomoci a poradit. Proto také odpovídám na každou zprávu nebo mail. Trávím hodiny denně hledáním užitečných článků na internetu a sepíšu z nich jen to nejdůležitější, abyste vy nemuseli.

Autor

Jmenuji se Matěj a tento blog jsem založil v roce 2019. Od té doby se snažím čtenáře pravidelně zásobovat užitečnými a zajímavými články. Zajímám se o kryptoměny, finanční trhy a osobní finance. Prosím vezměte na vědomí, že nejsem finanční poradce. Vše co se na tomto blogu dočtete jsou pouze mé názory.

Jestli se vám má tvorba líbí, můžete mě podpořit tady:

BTC: 3LmRz2A8LRzqRLNv4G9DEyPzB4m5pqdp3V

ETH: 0xd15e078E6B21a7Aedbe90A068f385F2a4ff2Caa5

 

LTC: MCet1bkmeXGrk4KLdCc9mmpbMuVaRQTBxW

Sledujte, sdílejte